Marketing Project Coordinator - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Marketing Project CoordinatorMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Nadzorowanie projektów marketingowych od momentu rozpoczęcia do zakończenia,
  • Zarządzanie harmonogramami projektów, określanie kluczowych kamieni milowych i zapewnienie terminowej realizacji projektów i zadań,
  • Wyjaśnianie i komunikowanie zespołowi celów projektu oraz kryteriów sukcesu,
  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi interesariuszami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym związane z zarządzaniem projektami,
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi takich jak Workfront, Asana, Jira, MS Project będzie dużym atutem,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Doskonałe umiejętności zarządzania i budowania zespołu.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zawierający m.in: prywatną opiekę medyczną, pakiet MyBenefit i ubezpieczenie na życie,
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Przyjazna atmosfera w pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.