Marketing & PR Specialist

HRK S.A.

Warszawa, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, renomowanej kancelarii prawnej z siedzibą w Warszawie, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Marketing & PR SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • opracowywanie i aktualizacja materiałów marketingowych,
  • obsługa strony internetowej kancelarii,
  • zamieszczenie treści marketingowych na temat kancelarii w LinkedIn,
  • prowadzenie komunikacji i budowanie wizerunku firmy w mediach społecznościowych,
  • prowadzenie komunikacji wewnętrznej,
  • koordynowanie komunikacji marketingowej do klientów w języku polskim i angielskim (aktualizacja baz danych, nadzór nad przygotowaniem i wysyłką newsletterów, zaproszeń, upominków)
  • organizowanie i współorganizowanie z firmami zewnętrznymi spotkań biznesowych,
  • przygotowanie i koordynatcja eventów branżowych (targi, konferencje, spotkania firmowe, meetup-y),
  • współpraca z mediami i instytucjami z otoczenia biznesu,
  • tworzenie informacji prasowych i redagowanie artykułów eksperckich na temat wydarzeń branżowych,
  • pozycjonowanie kancelarii w polskich i międzynarodowych rankingach firm prawniczych.

Wymagania:

  • co najmniej rok doświadczenia w pracy w charakterze Marketing & PR Specialist,
  • doświadczenie w samodzielnym tworzeniu i wdrażaniu kampanii marketingowych,
  • ocena efektywności kampanii marketingowych w różnych kanałach,
  • doświadczenie w tworzeniu i realizacji budżetu marketingowego,
  • znajomość środowisk reklamowych Facebook, AdWords i Linkedin,
  • znajomość zagadnień content marketingu, e-mail marketingu i automatyzacji,
  • znajomość programów graficznych (będzie dodatkowym atutem),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w kancelarii prawnej (będzie dodatkowym atutem),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność zarządzania czasem oraz analitycznego myślenia,
  • zaangażowanie i entuzjazm do działania.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • samodzielność,
  • dobrą atmosferę,
  • pracę w centrum Warszawy,
  • dodatkowe benefity (karta Multisport, opieka medyczna).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.