Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Marketing Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• Współpraca z liderami biznesu i dyrektorem marketingu oraz doradztwo w zakresie projektów związanych z marketingiem dla konkretnych produktów i usług w obszarze edukacji i kultury
• Wykonywanie planów marketingowych dla konkretnych produktów i usług
• Realizacja i ocena kampanii cyfrowych i tradycyjnych we współpracy z odpowiednimi zespołami
• Koordynacja zakupu mediów
• Monitoring przydzielonego budżetu marketingowego
• Kierownictwo projektów w konkretnych kampaniach promocyjnych i wydarzeniach
• Dostosowanie globalnych materiałów zgodnie z lokalnym kontekstem - we współpracy z agencją
• Prowadzenie pracy redakcyjnej na stronie internetowej i w komunikacji zewnętrznej
• Utrzymywanie kluczowych zewnętrznych i wewnętrznych relacji
• Tworzenie skutecznych planów komunikacji

Wymagania:

• Wykształcenie zonajmniej na poziomie licencjat/ inżynier, pożądany kierunek: marketing lub pokrewne
• Doświadczenie zawodowe w marketingu i / lub agencji reklamowej
• Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego - przynajmniej na poziomie C1
• Umiejętność pracy zespołowej
• Staranność w zakresie przestrzegania terminów i jakości świadczonych usług
• Doświadczenie w zarządzaniu projektami
• Umiejętność zarządzania ryzykiem

Oferujemy:

• Praca w pełnym wymiarze godzin, umowa o pracę na czas określony po 3-miesięcznym okresie próbnym
• Prywatna opieka medyczna (Enel-Med)
• Korporacyjna karta sportowa: MultiActive 10, współfinansowana z naszego Funduszu Socjalnego (ZFŚS)
• Zniżki na nasze kursy języka angielskiego i egzaminy dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny
• Nowoczesne biuro w centrum Warszawy (ul. Koszykowa)

Numer referencyjny: MA/04/12/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.