Marketing Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Elektroniki Użytkowej, poszukujemy obecnie Marketing Managera, który będzie odpowiedzialny za wdrażanie i rozwój strategii globalnej na podległych 14 rynkach.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży Elektroniki Użytkowej, oferująca najbardziej rozpoznawalne produkty w swoich kategoriach. Ostatnie lata były okresem intensywnego rozwoju i umocnienia organizacji w Polsce i w regionie. Kultura organizacyjna, która stawia na pierwszym miejscu pracownika, stwarza bardzo przyjazne środowisko pracy, a zintegrowany i stabilny zespół jest silnym wsparciem do rozwoju biznesu. Obecnie poszukujemy Marketing Managera, który będzie odpowiedzialny za wdrażanie i rozwój strategii globalnej na podległych 14 rynkach.

Opis stanowiska

  • Rozwój i egzekucja globalnej strategii marketingowej na poziomie podległego regionu,
  • Reprezentacja regionu w Centrali i dbanie o interesy lokalnych, podległych rynków,
  • Analiza rynku i decyzje strategiczne dotyczące nowych produktów i komunikacji w oparciu o wiedzę rynkową, badania i analizy trendów,
  • Planowanie kampanii 360 w cyklach półrocznych,
  • Planowanie i zarządzanie budżetem,
  • Współpraca przy projektach rozwoju produktów na potrzeby Klientów,
  • Koordynacja zespołu w regionie i zarządzanie bezpośrednio 1 osobą,
  • Odpowiedzialność za P&L portfolio marek.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe,
  • 5 - lat doświadczenie na samodzielnym stanowisku w marketingu w branży FMCG lub Elektronice,
  • Umiejętność pracy na portfelu marek,
  • Doświadczenie w zarządzaniu markami o zasięgu globalnym,
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu markami w regionie,
  • Doświadczenie w tworzeniu kampanii trade marketingowych,
  • Doświadczenie na marce z komunikacją digital i ATL,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i prezentacji,
  • Bardzo dobre umiejętności delegowania i zarządzania wieloma projektami,
  • Silne zorientowanie na realizację celów i zespołowe poszukiwanie rozwiązań,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • Gotowość do podróży w regionie,

Oferujemy

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page