Marketing Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, znanej firmy z branży kosmetycznej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Marketing Managera.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to znana firma z branży kosmetycznej, posiadająca sieć salonów w największych miastach Polski i systematycznie otwierająca kolejne lokalizacje. W związku z rozwojem biznesu i organizacji, nasz Klient poszukuje obecnie doświadczonej osoby na stanowisko Marketing Managera. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie działaniami marketingowymi, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji w internecie i performance marketingu.

Opis stanowiska

  • Organizacja i koordynacja działań marketingowych we współpracy z podległym zespołem oraz agencjami zewnętrznymi
  • Współtworzenie i wdrażanie planu działań marketingowych online i offline
  • Zarządzanie 3-osobowym zespołem, delegowanie zadań, wyznaczanie celów
  • Kreowanie wizerunku marki i działania PR
  • Praca z systemem CRM i budowanie spersonalizowanej komunikacji do Klientów (w tym marketing automation)
  • Analiza wyników podejmowanych działań marketingowych
  • Zarządzanie komunikacją i reklamą w mediach społecznościowych oraz współpraca z blogerkami, instagramerkami, influencerkami
  • Proaktywne wyszukiwanie i testowanie nowych rozwiązań z zakresu komunikacji i performance marketingu
  • Realny wpływ na strategię rozwoju firmy

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie w marketingu, w tym tak¿e performance marketingu i social media
  • Doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem
  • Samodzielność w działaniu, proaktywna postawa, umiejętność i gotowość do podejmowania decyzji i przejmowania odpowiedzialności biznesowej za podległy obszar
  • Rozwinięte kompetencje analityczne, umiejętność wyciągania wniosków, przygotowywanie rekomendacji na podstawie danych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, priorytetyzacji zadań, dynamicznego odpowiadania na potrzeby biznesu
  • Kreatywność, wyczucie trendów rynkowych, zrozumienie Klienta i jego potrzeb

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rosnącej organizacji, w przytulnym i nowoczesnym biurze na Mokotowie
  • Realny wpływ na strategię marketingową firmy i wizerunek marki - praca bezpośrednio z zarządem spółki
  • Przyjazną, sprzyjającą szybkiemu i wszechstronnemu rozwojowi i niekorporacyjną atmosferę pracy w kompetentnym, pozytywnym zespole
  • Współpracę w oparciu o kontrakt managerski, z atrakcyjnym wynagrodzeniem

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page