Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/08/2018.
Oferta wyróżniona

Marketing Manager

Warszawa lub Katowice, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy / Location Warszawa lub Katowice

Nasz Klient zapewnia / Our Client offers

Dla producenta i dystrybutora wysokiej jakości produktów z branży medycznej oraz przemysłowej, poszukujemy Szefa Działu Marketingu, który dokona analizy potencjału rynku, a następnie zarekomenduje oraz wdroży strategię marketingowo -sprzedażową w oparciu o wybrane narzędzia oraz poprowadzi kilkunastoosobowy zespół marketingu.

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Odpowiedzialność za zbudowanie i implementację strategii marketingowej na podległych rynkach (Szpitalny Sprzęt Medyczny oraz Safety)
  • Zarządzenie kilkunastoosobowym działem Marketingu
  • Analiza danych rynkowych, prezentacja wniosków oraz rekomendacji
  • Dobór narzędzi marketingowych pod kątem danego segmentu rynku
  • Analiza rentowności prowadzonych projektów
  • Mapowanie procesów i procedur, opracowywanie i wdrażanie usprawnień
  • Ścisła współpraca z centralą firmy w zakresie apadtowania globalnej strategii marketingowej do warunków lokalnych

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w marketingu, w branży technicznej lub medycznej
  • Doświadcznie w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowej, z udokumentowanymi sukcesami po stronie komercyjnej
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, proaktywność i elastyczność
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doświadczenie w efektywnym zarządzaniu zespołem

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia