Cellco Communications Sp. z o.o.

Marketing Manager

Od: Cellco Communications Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szczecin (okolice)

Nasza firma jest jednym z wiodących dostawców pasywnych komponentów sieci światłowodowych. Uczestniczymy w procesie tworzenia technologii i rozwoju sieci informatycznej w całej Polsce. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i pragniesz się nimi podzielić, to jesteś właściwą osobą, którą chcemy zaprosić do naszego dynamicznego zespołu.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: okolice Szczecina

Zadania:

  • opracowanie i wdrażanie strategii marketingowej w ścisłej współpracy z działem sprzedaży i Zarządem firmy
  • kompleksowa organizacja wizyt u klientów (planowanie, przygotowywanie, realizacja, sporządzenie raportu, wyciągnięcie wniosków)
  • wsparcie zespołu sprzedażowego m.in. poprzez tworzenie atrakcyjnych materiałów sprzedażowych., budowę eksperckiego wizerunku doradców biznesowych
  • samodzielne planowanie i przeprowadzanie kampanii marketingowych we współpracy z pracownikami firmy (realizacja i nadzór)
  • szczegółowa analiza efektywności prowadzonych kampanii marketingowych (pomiar, analiza i raportowanie wyników kampanii)
  • systematyczne badanie potrzeb klientów w celu opracowywania i dostosowywania działań marketingowych
  • redagowanie i przygotowywanie zmian na stronę internetową firmy (współpraca z programistami i grafikami)
  • redagowanie materiałów marketingowych (rollupy, broszury, ulotki)
  • współpraca z agencjami PR w celu opracowywania strategicznych działań wizerunkowych
  • współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie realizacji kampanii reklamowych

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Power Point)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • charyzma oraz umiejętność motywowania zespołu do podejmowania kreatywnych działań
  • zdolności organizacyjne

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach pozwalających na podnoszenie kompetencji i kwalifikacji zawodowych
  • rozwój i realny awans w firmie z branży nowych technologii
  • uczestniczenie w firmowych eventach sportowych