Marketing Manager (m/f)

Michael Page

Świętokrzyskie, świętokrzyskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej i kreatywnej osoby którą obejmie stanowisko Marketing Managera.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta będącego liderem na rynku budowlanym poszukujemy doświadczonej osoby na nowo powstałe stanowisko Marketing Managera. Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna między innymi za tworzenie strategii marketingowej, monitorowanie rynku, budowanie świadomości marki, rozwój nowych kanałów marketingowych. Siedziba firmy mieści się w województwie świętokrzyskim.

Opis stanowiska

  • Aktywna współpraca z działem handlowym oraz produkcją w celu wdrażania strategii marketingowych oraz uzyskania celów sprzedażowych i dystrybucyjnych.
  • Zarządzanie działaniami merchandisingowymi, akcjami promocyjnymi, programami lojalnościowymi.
  • Tworzenie strategii marketingowej, w tym planowanie, realizacja oraz ocena działań marketingowych i promocyjnych.
  • Budowania świadomości marki, rozwój oraz ocena nowych kanałów i możliwości marketingowych.
  • Prowadzenie działań z zakresu marketingu internetowego (prowadzenie i rozwój firmowej strony internetowej, profili w mediach społecznościowych, bloga i pozycjonowanie strony).
  • Analiza rynku pod kątem tendencji rynkowych, potrzeb klientów i działań konkurencji.
  • Prowadzenie projektów związanych z zarządzaniem oraz rozwojem nowych produktów i serwisów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: handel, marketing.
  • Min. 4-letnie doświadczenie na stanowisku Marketing Managera lub podobnym w obszarze marketingu
  • Znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi oraz kanałów marketingowych,
  • Bardzo dobra obsługa programów MS Office, mile widziana również znajomość programów graficznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Wsparcie we wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z niezbędnymi narzędziami pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Świętokrzyskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page