Marketing Manager Innovations (FMCG)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Nasz Klient, jedna z najprężniej działających międzynarodowych firm z branży FMCG, szuka Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Marketing Manager Innovations (FMCG)Miejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient szuka doświadczonego marketera, który będzie odpowiedzialny za wdrażanie na rynek innowacyjnych produktów (eko, bio, vege) z globalnego portfolio firmy. Wdrożenia obejmują zarówno przygotowanie strategii marketingowej i pozyskanie Klientów Wewnętrznych do zaangażowania w projekt (budowanie dystrybucji, pozycjonowanie cenowe, działania Catman).

Zadania:

  • Stworzenie w oparciu o insighty strategii marketingowej (ATL, BTL, Digital) dla innowacyjnych produktów odpowiadających na nowe trendy konsumenckie,
  • Przygotowanie wdrożenia produktów na rynek (dobór asortymentu, pozycjonowanie cenowe, stworzenie grupy projektowej),
  • Zarządzanie zespołem Junior Brand / Brand Managerów,
  • Analiza rynku, wyników sprzedaży i działań konkurencji,
  • Ścisła współpraca z działami sprzedaży, zarządzania kategorią trade-marketingu oraz osobami z regionu (CEE),
  • Wewnętrzna sprzedaż innowacji,
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w marketingu w branży FMCG, atutem będzie doświadczenie we wdrażaniu innowacji,
  • Dojrzałość biznesowa i umiejętność dobrania języka do Klientów wewnętrznych (działy finansów, sprzedaży, demand-planningu),
  • Szerokie spojrzenie na rynek i umiejętność przekuwania danych na spójną wizje rozwoju nowych kategorii produktowych,
  • Rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Umiejętność współpracy z globalnymi strukturami.

Oferujemy:

  • Ciekawe wyzwania zawodowe dające możliwość budowania pozycji marki na polskim rynku niemal od zera,
  • Dobrze działające procesy wspierające wdrożenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.