Marketing Manager (branża przemysłowa)

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży przemysłowej poszukujemy osoby na stanowisko

Marketing Manager (branża przemysłowa)Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej, planów oraz działań marketingowych na podległym rynku (branża przemysłowa)
  • Budowa, wdrażanie oraz nadzorowanie strategii dotyczącej identyfikacji wizualnej spółki; zarządzanie spójnością wizerunkową wewnątrz i na zewnątrz organizacji
  • Analiza rynku, wyników sprzedaży i działań konkurencji
  • Przygotowanie uczestnictwa firmy w targach i wydarzeniach branżowych
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży i trade marketingu oraz osobami z podległych rynków CEE
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w marketingu B2B, idealnie w branży technicznej lub przemyśle albo po stronie agencji reklamowej
  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Myślenie strategiczne
  • Doświadczenie w tworzeniu aktywacji na podległych markach
  • Umiejętność współpracy z globalnymi strukturami

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy
  • Pracę ze znaną marką
  • Pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.