Marketing Coordinator

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za planowanie i podejmowanie działań marketingowych, którego celem będzie budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper który specjalizuje się w realizacji projektów komercyjnych - magazynowych.

Opis stanowiska

  • Realizacja kampanii digital marketingowych, w tym utrzymanie strony internetowej, kampanie e-mailingowe, content marketing, social media i pracy z Digital Marketing Managerem
  • Prowadzenie statystyk marketingowych i aktualizowanie bazy danych klientów
  • Koordynacja brandingu na wszystkich nieruchomościach należącym do portfela naszego Klienta w Polsce.
  • Współpraca z regionalnymi zespołami marketingowymi w celu dzielenia się najlepszymi praktykami (zespół z Europy Środkowo-Wschodniej)
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług (grafikami, agencjami marketingowymi, agencjami reklamowymi, agencjami PR)
  • Zapewnienie wsparcia marketingowego dla zespołu Property Management
  • Wsparcie kierownika marketingu we wszystkich zadaniach administracyjnych (umowy, raporty, organizacja spotkań)
  • Odpowiedzialność za wizerunek marki w lokalnych biurach (branding, materiały marketingowe itp.)

Profil kandydata

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie pracy w branży nieruchomości, finansów lub budownictwa
  • Znajomość oprogramowania do tworzenia opracowań graficznych będzie dodatkowym atutem
  • Zaangażowanie, komunikatywność, chęć uczenia się i dzielenia wiedzą
  • Otwartość na poszerzenie kompetencji z zakresu marketingu i poznanie branży nieruchomości

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Współpracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku, w doskonałej lokalizacji w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page