Marketing Communication Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta lidera w branży elektroniki użytkowej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Marketing Specialist w obszarze marketingu produktowego

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, jeden z największych w europie producentów marek elektroniki użytkowej.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie komunikacji dla wybranych kategorii produktowych w obszarach online i offline;
  • Działania mające na celu maksymalizację sprzedaży u partnerów handlowych, z dużym naciskiem na digital;
  • Opracowywanie i zarządzanie materiałami marketingowymi;
  • Monitorowania skuteczności działań wraz z ich optymalizacją;
  • Prowadzenie projektów marketingowych z zakresu ATL / BTL i Digital;
  • Współpraca z Działem Sprzedaży;
  • Współpraca oraz budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z trade partnerami;
  • Współpraca z agencjami digitalowymi i BTL.

Profil kandydata

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalisty w obszarze marketingu i/lub komunikacji;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Odpowiedzialność za prowadzone projekty i kreatywność w podejściu do wykonywania zadań
  • Dobra organizacja czasu pracy i umiejętności pracy na kilku projektach jednocześnie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy z ludzi, komunikatywność i rozwinięte kompetencje interpersonalne.

Oferujemy

  • Umowa o pracę;
  • Możliwość samodzielnej realizacji projektów;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page