Marketing Assistant / Asystent ds. Marketingu

Connect Distribution Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Renomowany dystrybutor rozwiązań IT zatrudni młodą, dynamiczną osobę na stanowisko Marketing Assistant.

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało m.in.:

• wsparcie przy realizacji działań marketingowych i promocyjnych

• współpraca z działem handlowym oraz dostawcami przy planowaniu kampanii marketingowych i eventów jak konferencje i szkolenia

• nadzorowanie aktualizacji strony internetowej oraz kanałów w mediach społecznościowych

• przygotowywanie e-mailingów i kampanii banerowych

• planowanie budżetów marketingowych i ich realizacja

Pracujemy w biurze lokalizowanym na Mokotowie w Warszawie. Formą zatrudnienia jest Umowa o Pracę (pierwsza na 1-3 miesięczny okres próbny a po pomyślnej weryfikacji Umowa na czas nieokreślony).

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie (e-mailem) krótkiego listu motywacyjnego oraz CV (w języku polskim) ze zdjęciem dodatkowo załączając informację na temat oczekiwanego wynagrodzenia oraz możliwego terminu podjęcia pracy.

Wymagania

Wymagane:

- dobra organizacja pracy, sumienność i terminowość
- wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole
- komunikatywność i pozytywne usposobienie
- pomysłowość i gotowość do samoksztalcenia
- język angileski na poziomie swobodnej komunikacji pisemnej i ustnej

Mile widziane:

- znajomość rynku IT/ICT
- wykształcenie w kierunku marketingu/zarządzania
- doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. to wyspecjalizowany dystrybutor oprogram... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media