Marketing and Business Development Manager (Tax & Legal)

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla naszego Klienta, globalnej firmy doradczej, poszukujemy osoby na stanowisko Marketing and Business Development Manager (Tax&Legal).

Do głównych zadań będzie należało poszukiwanie nowych możliwości biznesowych (analiza rynku pod kątem nowych usług), następnie rozszerzanie portfolio usług poprzez wprowadzanie/rozwój nowych w kancelarii prawno-podatkowej oraz działania marketingowe i promocyjne.

Zakres obowiązków:

  • kreowanie oraz wdrażanie rozwiązań, mających na celu rozwój biznesu
  • poszukiwanie oraz wyznaczanie kierunku rozwoju dla usług prawno-podatkowych
  • bieżące monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, grupy docelowej oraz działań konkurencji
  • czynny udział w rozwoju produktów oraz tworzenie ofert dla produktów
  • ocena możliwości marketingowych dla usług firmy
  • budowanie świadomości marki
  • aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy
  • organizowanie przetargów, udział w konferencjach, reprezentacja firmy na targach
  • nawiązywanie i rozwijanie długoterminowych relacji handlowych
  • docelowo – zbudowanie zespołu ds. zmian prawnych i podatkowych

Poszukiwane kompetencje:

  • doświadczenie w firmie zajmującej się doradztwem prawnym i podatkowym - warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej 5 lat doświadczenia w zespole odpowiedzialnym za rozwój biznesu
  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego i/lub j. angielskiego
  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne
  • wysoka komunikatywność, zdolność do obiektywnej i analitycznej oceny sytuacji
  • otwartość na zmiany, innowacyjność
  • dodatkowych atutem będzie tytuł radcy prawnego, adwokata lub doradcy podatkowego

Oferujemy

  • dużą samodzielność na stanowisku pracy
  • możliwość zbudowania zespołu
  • pracę w organizacji, która jest wiodącym partnerem w biznesie dla swoich klientów
  • profesjonalne szkolenia krajowe i zagraniczne
  • udział w Programie Developmentowym
  • dodatkowe dwa dni wolne w roku
  • zadaniowy czas pracy
  • różnorodne benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • program dodatkowych świadczeń pracowniczych, zapewniających kartę Multisport lub bony na różnorodne produkty/usługi (platforma kafeteryjna)
  • możliwość trenowania w firmowych grupach sportowych
  • pracę w jednym z naszych oddziałów (w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Gliwicach, Krakowie lub we Wrocławiu)
Devire Devire Devire Devire