Manufacturing Engineer - Machining (CNC)

Moltton

Tychy, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:

  • Analiza i ciągłe doskonalenie procesów technologicznych w zakresie obróbki skrawaniem na maszynach CNC
  • Zapewnienie stabilności i wydajności procesu
  • Wdrażanie zmian w procesie zgodnie z wymaganiami klienta
  • Udział w uruchomieniach nowych projektów (specyfikowanie, nadzorowanie budowy, odbiór maszyn i urządzeń)
  • Tworzenie dokumentacji procesowej
  • Działania na rzecz osiągnięcia wskaźników jakościowych
  • Zapewnienie technicznego wsparcia dla Działów Produkcji, Jakości i Utrzymania Ruchu
  • Zapewnienie dostępności zapasowych narzędzi i oprzyrządowania przy zachowaniu optymalnego poziomu zapasów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość technologicznych procesów obróbki skrawaniem (frezowanie, toczenie, szlifowanie)
  • Bardzo dobra znajomość konstrukcji maszyn
  • Umiejętność obsługi i programowania maszyn CNC
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton