Manual Tester

Hays Poland

Poznan, mazowieckie

Hays Poland

Poznan
Poznan
NR REF.: 1151961

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Tester manualny

Lokalizacja: 100% zdalnie
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: 100 zł / h netto
Angielski: czytanie dokumentacji technicznej
Liczba wakatów: 10
Proces rekrutacyjny: 1 etap online
Branża: bankowość
Metodyka: scrum

Zadania:
  • Testowanie w nowym kluczowym projekcie w obszarze bankowości mobilnej
  • Wykonywanie różnych rodzajów testów (funkcjonalne, regresji, eksploracyjne)
  • Tworzenie frameworku testowego dla aplikacji webowych

Wymagania:
  • 2-letnie doświadczenie w testowaniu i praktyczną znajomość narzędzi wspierających testy (np. Jira, Xray, Testlink)
  • doświadczenie w testach mobilnych
  • posiadasz doświadczenie w tworzeniu frameworku testowego dla aplikacji webowych
  • znajomość zagadnień takich jak: testy funkcjonalne i regresyjne, testowanie ekspolracyjnie
  • znasz narzędzia: xcode, android studio
  • znasz systemy operacyjne: Android i iOS

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • 100% pracy zdalnej
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Szybki proces rekrutacyjny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland