MANAGERA DS. ROZWOJU SIECI FRANCZYZOWEJ

Socatots Polska Sp. Zo.o.

71-256 Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- Zarządzenie relacjami z franczyzobiorcami na terenie całego kraju
- Pozyskiwanie i wdrażanie nowych franczyzobiorców
- Nadzór merytoryczny nad realizacją programów Socatots i BSS
- Współpracę z partnerami
- Raportowanie bezpośrednio do zarządu

Oferujemy:
- Pracę w dynamicznej firmie z ugruntowaną pozycją w Polsce
- Miłą atmosferę pracy w młodym zespole
- Międzynarodowe środowisko
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Motywacyjne wynagrodzenie

Wymagania

Oczekujemy:

- Silnej motywacji i chęci do pracy w dynamicznym otoczeniu

-Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klientów / partnerów biznesowych

- Doświadczenia w usługach dla dzieci i młodzieży, franczyzie, doświadczenie w świeci piłki nożnej będzie dużym atutem

- Biegłej obsługi programów: MS Offcie (Word, Excell), aplikacji i środowiska Google

- Znajomości języka angielskiego (współpraca z partnerami zagranicznymi)

Prezentacja firmy

Socatots Polska sp. z o.o. – największa ogólnopolska sieć szkółek piłkar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Franczyza / Własny biznes