Manager Zespołu Sprzedażowego

Profi Credit Polska S.A.

Kraków, Tarnów, małopolskie

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Jeżeli interesuje Cię rozwój w zakresie zarządzania zespołem sprzedażowym , odnajdujesz się w środowisku handlowców/ doradców klienta i dodatkowo masz kompetencje potrzebne do zarządzania zespołem, zgłoś swoją aplikację.

Miejsce pracy: Kraków, Tarnów

Oferta:

- możliwość budowania struktury sprzedażowej w podległym regioni

- wynagrodzenie ( umowa o pracę, podstawa + premie miesięczne zależne od wyników zespołu)

- narzędzia pracy samochód, telefon, laptop

- możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów ( pakiet medyczny, ubezpieczenie, karta sportowa OK SYSTEM )

- udział w ogólnopolskim programie rozwoju Managerskiego - MANAGER 360

- pakiet marketingowy wspierający managera, uzależniony od osiąganych wyników

Zakres obowiązków managera:

- planowanie oraz organizowanie działań zespołu

- rekrutacja i wdrażanie osób do sprzedaży

- motywowanie zespołu do osiągania założonych wyników

- bieżące raportowanie wyników zespołu

Nasze oczekiwania:

- znajomości techik sprzedażowych

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min 1 rok)

- umiejętność przekazywania wiedzy innym (wdrożenie zespołu )

- zdecydowanie i determinacja w osiąganiu celów

- mobilność