Opis stanowiska pracy

PROFI CREDIT jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Działamy na polskim rynku od ponad 13 lat i współpracujemy z grupą 2 900 doradców finansowych. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy pożyczki na łączną wartość ponad 3,3 miliarda złotych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Managera zespołu sprzedażowego

Miejsce pracy: Trójmiasto

Jeżeli interesuje Cię rozwój w zakresie zarządzania zespołem sprzedażowym , odnajdujesz się w środowisku handlowców/ doradców klienta i dodatkowo masz kompetencje potrzebne do zarządzania zespołem, zgłoś swoją aplikację.

Zasady współpracy managera/lidera zespołu:

  • planowanie oraz organizowanie działań zespołu
  • rekrutacja i wdrażanie osób do sprzedaży
  • motywowanie Zespołu do osiągania założonych wyników
  • bieżące raportowanie wyników zespołu

Oczekiwania:

  • znajomości technik sprzedażowych
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem (min 1 rok)
  • umiejętności przekazywania wiedzy innym (wdrożenie zespołu )
  • zdecydowania i determinacji w osiąganiu celów
  • mobilności

Oferta:

  • możliwość budowania struktury sprzedażowej w podległym regionie
  • wynagrodzenie ( podstawa + premie miesięczne zależne od wyników zespołu)
  • udział w programie motywacyjnym
  • pakiet marketingowy wspierający managera, uzależniony od osiąganych wyników
  • pakiet bezpłatnych szkoleń Managerskich

Prezentacja firmy

PROFI CREDIT Poland jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Kadra zarządzająca