ALTEN Polska
Dołącz do ALTEN – globalnego lidera usług IT i inżynieryjnych, obecnego w 28 krajach na całym świecie i zatrudniającego ponad 37 000 osób. Tworzymy zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę, automatykę przemysłową, projektujemy i budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne. Aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko Manager zespołu Material Plannerów, który dołączy do naszego zespołu.

ALTEN Polska dostarcza usługi inżynieryjne, informatyczne i konsultingowe o wysokiej wartości dodanej, będąc w centrum procesu innowacji naszych klientów w różnych sektorach przemysłu. W 2020 roku otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work!
POSZUKUJEMY!

Manager zespołu Material Plannerów

MIEJSCE:
Chorzów/ praca hybrydowa - 2 dni zdalne w tygodniu

Dlaczego My?

Dołącz do ALTEN – globalnego lidera usług IT i inżynieryjnych, obecnego w 28 krajach na całym świecie i zatrudniającego ponad 37 000 osób. Tworzymy zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę, automatykę przemysłową, projektujemy i budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne.

Zostaliśmy wyróżnieni tytułem Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2021 oraz nagrodą „Rzecznik Standardu Etyki”, przyznawaną przez United Nations Global Compact Network Poland.

Twoje zadania

  • Koordynacja ok 10 osobowego zespołu koordynatorów dostaw (Material Planner) -około 60 dostawców zakupy produkcyjne, metale
  • Egzekwowanie wysyłania i potwierdzania harmonogramów przez dostawców, dzienne raporty dotyczące wysłanych, potwierdzonych, niepotwierdzonych harmonogramów
  • Reagowanie w sytuacjach nagłych/pilnych z dostawcami
  • Kontakt z działem zakupów; działem produkcji i kontroli jakości

Nasze wymagania

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • Doświadczenie w kierowaniu/zarządzaniu zespołem Material Planerów
  • Doświadczenie pracy w podobnym sektorze
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • Język angielski – biegle w mowie i w piśmie

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Podczas pandemii rekrutacja odbywa się w trybie zdalnym!????

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
INFO: Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami