Manager Zespołu Księgowego Kraków - Rekrutacja on-line - Praca zdalna

Chandon Waller & Partners Sp. z o.o.

30-415 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś osobą, dla której księgowość i podatki to pasja, a dokładność i terminowość to słowa klucze w codziennej pracy, to właśnie Ciebie szukamy – dołącz do Nas ! :)
W czasie pandemi pracujemy i rozwijamy się!

Poszukujemy:
Lidera Zespołu Księgowego
Miejsce pracy: Kraków

Zakres realizowanych zadań:

Zarządzanie zespołem księgowym (samodzielni księgowi oraz asystenci)
Prowadzenie ksiąg rachunkowych przedsiębiorstwa zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi,
Prowadzenia rejestrów VAT przedsiębiorstw,
Przygotowanie księgowań, raportów i sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat),
Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, ZUS, US),
Przygotowanie deklaracji VAT i CIT,
Kontakt z klientem biura i utrzymywanie dobrych relacji.

Oferujemy:

Umowę o pracę / współpracę w zależności od oczekiwań kandydata,
Pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, zniżki do kliniki stomatologicznej, Karta MultiSport,
Własne stanowisko pracy (komputer, telefon),
Przyjazną atmosferę w firmie w energicznym zespole,
Możliwość rozwoju poprzez szkolenia specjalistyczne,
Możliwość awansu,
Biuro w dobrze skomunikowanej części Krakowa.
W aplikacji prosimy o podanie Państwa oczekiwań finansowych.
Zapraszamy do Naszego zespołu!

Wymagania

Wymagania:

Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w rachunkowości,
Znajomość przepisów z zakresu podatków i rachunkowości, na poziomie umożliwiającym wsparcie zespołu,
Obsługa systemów finansowo-księgowych w tym preferowany system Comarch Optima, jeśli nie znasz Optimy nauczymy Cię,
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
Umiejętność delegowania zadań w zespole i ich kontrola

Prezentacja firmy

Chandon Waller & Partners w Polsce świadczy usługi na rzecz dużyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca