Manager Zespołu (Electric ) - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdynia, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Manager Zespołu (Electric )Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:

  • Zarządzanie procesem projektowania i tworzenia dokumentacji.
  • Zarządzanie procesem rozwoju produktu.
  • Zarządzenie operacyjne działem / zespołem.
  • Ustalanie zasad współpracy z klientami wewnęrznymi oraz serwisami realizującymi zadania na rzecz działu.
  • Wprowadzenie standardów zarządzania ryzykiem produktu (przewidywanie, zapobieganie problemom związanych z użytkowaniem, głównie w aspekcie niezawodności produktu) na podstawie wypracowanych rozwiązań w obszarze oil & gas.
  • Stworzenie typoszeregu produktów do zastosowań domowych i przemysłowych.
  • Przygotowanie się do rozpoczęcia produkcji grzałek grzewczych.

Wymagania:

  • 3 lata w zarządzaniu zespołem odpowiedzialnym za rozwój produktów i wdrażanie na rynku.
  • Doświadczenie w obszarze kotłów elektycznych.
  • Doświadczenie w zarządzaniu działem projektowym.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.

Oferujemy:

  • Możliwość tworzenia oraz rozwoju działu projektowego.
  • Pakiet benefitów w tym prywatna opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie grupowe.
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie dającej możliwosći rozwoju.
  • Wynagrodzenie dopasowane do kompetencji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.