Manager Zarządzający Siecią Klubów Fitness

Fitness Platinium

Katowice, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki:

  • odpowiedzialność za wzorowe funkcjonowanie operacyjne klubów;
  • zarządzanie zespołem managerów;
  • bieżące raportowanie spółce;
  • realizowanie strategii spółki;
  • prowadzenie bieżącej administracji;
  • współpraca z osobami zarządzającymi poszczególnymi klubami;
  • koordynacja prowadzonych projektów;
  • wsparcie administracyjne Spółki;
  • współtworzenie planów marketingowych;

Wymagania i kompetencje:

  • co najmniej roczne doświadczenie poparte sukcesami w zarządzaniu klubami fitness,
  • współpraca z działami sprzedaży i marketingu,
  • bardzo dobra znajomość lokalnego rynku fitness,
  • gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej,
  • ukończony kurs I pomocy,
  • znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w firmie będącej przyszłością branży fitness w Polsce,
  • możliwości rozwoju oraz awansu zawodowego,
  • niezbędne narzędzia do realizacji zadań (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość szkoleń,
  • opiekę medyczną.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kadra zarządzająca, Praca Sport / Rekreacja