De Rooy Poland sp. z o.o. De Rooy Poland sp. z o.o. De Rooy Poland sp. z o.o. De Rooy Poland sp. z o.o. De Rooy Poland sp. z o.o.

Ze względu na intensywny rozwój naszej firmy poszukujemy do oddziału w Żarach:

Manager Transportu

Obowiązki:

Nadzorowanie działalności transportowej spółki przy wsparciu i strategicznym doradztwie ze strony naszej centrali, w tym:

  • Bieżące kierowanie zespołem transportu
  • Proaktywna, wiodąca rola w rozwiązywaniu ewentualnych, nieprzewidzianych problemów, zapewnianie odpowiednich rozwiązań i podejmowanie kroków niezbędnych do zapobiegania ponownemu występowaniu problemów
  • Rozwijanie zespołu i podnoszenie kwalifikacji obecnych pracowników
  • Ogólna odpowiedzialność za planowanie, kosztorysowanie i przydział tras w celu zapewniania wysokiego poziomu wydajności, kontrola kosztów i zapewnianie odpowiedniej elastyczności w celu spełniania różnorodnych i zmieniających się potrzeb klientów i naszej firmy
  • Zapewnianie zgodności floty pojazdów ciężarowych z przepisami prawa oraz wewnętrznymi regulacjami oraz informowanie przełożonych o ewentualnych problemach i opracowywanie ich rozwiązań

Wymagania:

  • Duże doświadczenie w branży transportowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; znajomość języka holenderskiego będzie wielkim atutem
  • Licencja transportowa lub chęć jej uzyskania
  • Umiejętność zarządzania w zmiennych okolicznościach i pod presją czasu
  • Umiejętność szybkiego reagowania na zmiany priorytetów, zagadnień operacyjnych i wymagań klientów
  • Pewność siebie, charyzma, szeroki ogląd zagadnień, umiejętności analityczne i umiejętność przekonywania do decyzji

Co oferujemy:

  • Wymagające, wszechstronne stanowisko w sercu spółki transportu międzynarodowego
  • Szkolenia wewnętrzne, doradztwo i możliwości rozwoju
  • Pracę w rodzinnej firmie o bardzo dobrej kondycji finansowej
  • Współpracę z interesującymi klientami
  • Możliwość wnoszenia wkładu własnego w rozwój i sukces firmy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i narzędzia pracy łącznie z samochodem służbowym

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku angielski z dopiskiem „Transport Manager”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
De Rooy Poland sp. z o.o.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy