De Rooy Poland sp. z o.o. De Rooy Poland sp. z o.o. De Rooy Poland sp. z o.o. De Rooy Poland sp. z o.o. De Rooy Poland sp. z o.o.

Nasze międzynarodowe przedsiębiorstwo transportowe stosuje innowacyjne rozwiązania transportowe przystosowane do potrzeb indywidualnych klientów. Nasz personel to wysokiej klasy, niezwykle zaangażowani specjaliści. Jesteśmy wiodącą firmą na europejskim rynku transportu pojazdów "high and heavy” np. samochodów ciężarowych, ciągników rolniczych i samochodów dostawczych. Flota 450 samochodów ciężarowych i 700 naszych pracowników pozwala nam spełniać wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Pracujemy dla wszystkich znanych producentów samochodów ciężarowych i ciągników.

Stale poszukujemy wysoko wykwalifikowanych i oddanych pracowników, którzy gwarantowaliby i wspierali usługi oferowane przez naszą firmę.

Ze względu na intensywny rozwój naszej firmy poszukujemy do oddziału w Żarach

Manager Transportu

Obowiązki:

Nadzorowanie działalności transportowej spółki przy wsparciu i strategicznym doradztwie ze strony naszej centrali, w tym:

  • Bieżące kierowanie zespołem transportu
  • Proaktywna, wiodąca rola w rozwiązywaniu ewentualnych, nieprzewidzianych problemów, zapewnianie odpowiednich rozwiązań i podejmowanie kroków niezbędnych do zapobiegania ponownemu występowaniu problemów
  • Rozwijanie zespołu i podnoszenie kwalifikacji obecnych pracowników
  • Ogólna odpowiedzialność za planowanie, kosztorysowanie i przydział tras w celu zapewniania wysokiego poziomu wydajności, kontrola kosztów i zapewnianie odpowiedniej elastyczności w celu spełniania różnorodnych i zmieniających się potrzeb klientów i naszej firmy
  • Zapewnianie zgodności floty pojazdów ciężarowych z przepisami prawa oraz wewnętrznymi regulacjami oraz informowanie przełożonych o ewentualnych problemach i opracowywanie ich rozwiązań

Wymagania:

  • Duże doświadczenie w branży transportowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; znajomość języka holenderskiego będzie wielkim atutem
  • Licencja transportowa lub chęć jej uzyskania
  • Umiejętność zarządzania w zmiennych okolicznościach i pod presją czasu
  • Umiejętność szybkiego reagowania na zmiany priorytetów, zagadnień operacyjnych i wymagań klientów
  • Pewność siebie, charyzma, szeroki ogląd zagadnień, umiejętności analityczne i umiejętność przekonywania do decyzji

Co oferujemy:

  • Wymagające, wszechstronne stanowisko w sercu spółki transportu międzynarodowego
  • Szkolenia wewnętrzne, doradztwo i możliwości rozwoju
  • Pracę w rodzinnej firmie o bardzo dobrej kondycji finansowej
  • Współpracę z interesującymi klientami
  • Możliwość wnoszenia wkładu własnego w rozwój i sukces firmy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i narzędzia pracy łącznie z samochodem służbowym

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku angielski z dopiskiem „Transport manager”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
De Rooy Poland sp. z o.o.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy