Manager Transportu - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa Zachodnia, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Manager TransportuMiejsce pracy: Warszawa Zachodnia

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klienta poprzez zarządzanie transportem „last mile delivery”
  • Optymalizacja kosztów transportu kurierskiego
  • Monitoring realizowanych tras i dostosowywanie ich do bieżących potrzeb.
  • Zarządzanie podległym zespołem,
  • Zarządzanie flotą samochodów ciężarowych (7 DMC),
  • Organizacja pracy zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi w zakresie transportu,
  • Nadzór nad rozliczaniem czasu pracy kierowców kat. C,
  • Kontrola prowadzonej dokumentacji transportowej,
  • Analiza i optymalizacja kosztów transportu, raportowanie KPI,
  • Wdrażanie działań mających na celu optymalizację kosztów,
  • Tworzenie i realizacja budżetu
  • Wykorzystywanie narzędzi wspomagających zarządzanie flotą (TMS, GPS)
  • Współpraca z innymi działami w strukturze firmy.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność kierowania i motywowania zespołu,
  • Znajomość procesów operacyjnych (transportowe i podstawowe magazynowe),
  • Znajomość przepisów z zakresu - czasu pracy kierowców, transportu/prawa drogowego,
  • Samodzielność i dokładność w działaniu,
  • Znajomość rynku Przewoźników,
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne,
  • Dyspozycyjność,
  • Zdolności analityczne oraz dobra znajomość MS Excel,
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (transport, logistyka),
  • Udokumentowane, min 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • Umiejętność pracy w warunkach stresu i pod presją czasu,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Orientacja w topografii Warszawy i okolic,
  • Prawo jazdy kat. B.

Nasz klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • świadczenia socjalne z ZFŚS,
  • pakiet opieki medycznej,
  • dofinansowanie do karty sportowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.