Manager Sprzedaży

PCWO Energy

Warszawa, mazowieckie

PCWO Energy

Jesteśmy firmą działającą w sektorze odnawialnych źródeł energii. Specjalizujemy się w realizacji dużych projektów z zakresu instalacji fotowoltaicznych. W związku prężnym rozwojem naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Od: PCWO Energy
Miejsce pracy: Warszawa

PCWO Energy S.A. jest zespołem inżynierów, projektantów oraz prawników z wieloletnim doświadczeniem w sektorze energetycznym i budowlanym. Działamy na dynamicznie rozwijającym się rynku odnawialnych źródeł energii. Pełnimy funkcje projektową jak i deweloperską.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami z segmentu Private
  • Proponowanie rozwiązań dopasowanych do oczekiwań klienta
  • Realizację założonych planów biznesowych
  • Budowanie własnego portfela Klientów
  • Proaktywny udział w pozyskiwaniu inwestorów
  • Reprezentowanie spółki oraz budowanie profesjonalnego wizerunku

Nasze Oczekiwania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe, kierunek : ekonomia/finanse/ochrona środowiska
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku odpowiedzialnym za obsługę i pozyskiwanie klienta z segmentu Private/ Premium
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacji oraz komunikacji
  • Zaangażowanie na rzecz osiągniecia sukcesu zespołu

Oferujemy:

  • Pracę w firmie prowadzącej działalność w bardzo dynamicznie rozwijającym się rynku
  • Biuro w samym centrum Warszawy
  • Pracę wśród profesjonalistów w swoich dziedzinach
  • Wsparcie merytoryczne w procesach negocjacyjnych
  • Wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia prowizyjnego
  • Praca z zachowaniem work-life balance
  • Benefity pozapłacowe

Osoby spełniające kryteria zachęcamy do składania CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.