Profi Credit Polska S.A.
PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Manager Sprzedaży

Miejsce pracy: Opole, Brzeg

To stanowisko jest dla Ciebie jeżeli posiadasz:

Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą

Zorientowanie na osiąganie celów biznesowych

Prawo jazdy kat. B

Docenimy także:

Umiejętność efektywnego planowania i realizacji zadań

Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

Komunikatywność i terminowość

Kreatywność i zaangażowanie w powierzone zadania

Wykształcenie min. średnie

 Kluczowe zadania na stanowisku:

Realizacja planów sprzedażowych za pośrednictwem podległej struktury

Budowanie oraz rozwój zespołu sprzedażowego,

Planowanie sprzedaży w oparciu o założone cele,

Analiza i raportowanie wyników sprzedażowych

Planowanie i realizacja regionalnego budżetu marketingowego.

Za to, że będziesz z Nami zyskasz:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej korporacji finansowej,

Profesjonalny system szkoleń i indywidualny program wdrożeniowy, w ramach którego poznasz zarówno produkt, jak i najbardziej efektywne praktyki sprzedażowe oraz zagadnienia związane z zarządzaniem zespołem,

Stałe wsparcie mentora w okresie wdrożenia,

Motywujący system premiowy,

Udział w ogólnopolskim programie rozwoju managerskiego

Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karta sportowa OK system)

Narzędzia niezbędne do efektywnej pracy – samochód służbowy, laptop i telefon.