Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2018.

Manager Sprzedaży

Katowice, śląskie

Foton Technik Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dlaczego warto?

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i bardzo wysokie prowizje
  • auto służbowe i nowoczesne narzędzia pracy
  • własny budżet i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • 80% spotkań umawianych przez CC
  • profesjonalne szkolenia branżowe, coaching i mentoring
  • praca w miejscu zamieszkania, elastyczne godziny pracy
  • rewelacyjny produkt abonamentowy
  • pełne wsparcie doświadczonego Managera
  • praca ze wspaniałymi ludźmi i konkursy motywacyjne

  • lubisz pracę w terenie i niechętnie siadasz przy biurku
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • lubisz rywalizację i skutecznie działasz pod presja czasu
  • ciągle chcesz więcej bo ciągle Ci mało
  • pracujesz nad swoim rozwojem oraz potrafisz udokumentować swoje osiągnięcia w sprzedaży
  • posiadasz wewnętrzny drive, energię i otwartość na nowe doświadczenia

Jesteśmy nowoczesną firmą, która stawia na energię ze słońca. Budujemy własne Farmy... Fotowoltaiczne, inwestujemy w energię odnawialną. Prowadzimy również szereg szkoleń i projektów edukacyjnych mających na celu podnoszenie świadomości dotyczącej wykorzystania energii słonecznej.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta , Praca Kadra zarządzająca