Manager Sprzedaży

Bochnia, małopolskie

ATERIMA

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • rozwój sprzedaży produktów z branży oświetleniowej
  • zarządzanie pracą podległego zespołu (rekrutacja, szkolenia, kontrola wyników)
  • optymalizacja i podniesienie efektywności sprzedaży
  • współpraca z kluczowymi klientami na rynku polskim i rynkach zagranicznych
  • analiza rynku oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwoju
  • współpraca z działem marketingu, produkcji, serwisu, księgowości

  • masz wykształcenie wyższe
  • posiadasz minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą w branży technicznej
  • masz doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu (struktura rozproszona)
  • posiadasz doświadczenie we współpracy z kluczowymi klientami (m.in. inwestycje)
  • posiadasz wiedzę na temat branży oświetleniowej (mile widziane)
  • bardzo dobrze znasz język angielski
  • cechujesz się wysoko rozwiniętymi umiejętnościami sprzedażowymi
  • należysz do osób o wysoko rozwiniętych kompetencjach managerskich
  • potrafisz budować wizerunek marki
  • jesteś osobą samodzielną i dobrze zorganizowaną

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management