Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedażowych i kompleksową obsługę klientów hurtowych i producentów, w tym

• sprzedaż produktów i usług firmy,

• pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie kontaktów handlowych z już istniejącymi,

• negocjowanie warunków współpracy,

• sporządzanie ofert handlowych,

• realizację założonego budżetu sprzedaży.

Wymagania

Wymagania:

• minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze klientów w branży hutniczej,

• wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych,

• umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami,

• zdolność szybkiego reagowania na zmieniające się warunki,

• dyspozycyjność,

• prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży profili i/lub kształtowników gorącowalcowanych oraz siatek zgrzewanych.

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia,

• profesjonalne narzędzia pracy,

• możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych i rozwoju,

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i aktywnym zespole.

Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Mysłowicach.

Prezentacja firmy

Jednym z ważniejszych, długotrwałych przedsięwzięć spółki Ferona ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie