Manager Sprzedaży w branży IT

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Synergy to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze HR.

Obecnie dla naszego Klienta który zajmuje się wdrażaniem produktów oprogramowania informatycznego dla średnich i dużych firm poszukujemy:

Managera ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Kandydatom spełniające wymagania oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizje.
Nawiązanie współpracy w oparciu o umowę o pracy lub B2B.
Niezbędne narzędzia pracy.
Elastyczny system pracy

Po zatrudnieniu będziesz odpowiedzialny za:

Sprzedaż usług i produktów IT.
Posprzedażową opiekę nad pozyskanymi klientami.
Tworzenie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

Poszukujemy osób które posiadają:

Swobodę w nawiązaniu kontaktów biznesowych oraz umiejętność prowadzenia rozmów handlowych.
Umiejętność planowania oraz realizacje celu sprzedażowego
Posiadają doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej najlepiej w branży IT
Posiadają rozwinięte zdolności negocjacyjne oraz analityczne
Posiadają czynne prawo jazdy.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi