Manager Sprzedaży Ubezpieczeń na Życie

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowego towarzystwa ubezpieczeniowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko Managera Sprzedaży Ubezpieczeń na Życie. Wybrana osoba będą odpowiedzialne za samodzielne pozyskiwanie partnerów do współpracy.

Manager Sprzedaży Ubezpieczeń na ŻycieMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • realizacja planów sprzedażowych ubezpieczeń grupowych,
  • aktywna współpraca z jednostkami terenowymi, brokerami i agentami w zakresie sprzedaży ubezpieczeń grupowych,
  • pozyskiwanie partnerów biznesowych do współpracy oraz utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji,
  • opracowywanie oraz prowadzenie szkoleń produktowych i warsztatów sprzedażowych,
  • zbieranie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu ubezpieczeń na życie.

Wymagania:

  • wyksztalcenie wyższe,
  • doświadczenie w sprzedaży z obszaru rynku ubezpieczeń, w szczególności grupowych ubezpieczeń na życie będzie dodatkowym atutem,
  • samodzielności i nastawienia na realizację celów,
  • umiejętności planowania, raportowania wyników i bardzo dobrej organizacji pracy,
  • komunikatywność, rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne.

Oferujemy:

  • współprace na podstawie umowy agencyjnej,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • samochód służbowy,
  • konkursy i wyjazdy integracyjne,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.