Manager Sprzedaży Stacjonarnej (region CEE)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla jednego z naszych Klientów, dostawcy produktów z zakresu elektroniki, automatyki, poszukujemy:

Manager Sprzedaży Stacjonarnej (region CEE)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie aktywnościami działu sprzedaży stacjonarnej w branży przemysłowej.
  • Zarządzanie kilkunastoosobowym międzynarodowym zespołem handlowców.
  • Weryfikacja strategii sprzedażowej i jej implementacja, wprowadzanie usprawnień biznesowych.
  • Poszukiwanie nowych kierunków rozwoju w zakresie sprzedaży.
  • Przygotowywanie, analiza i ewaluacja działań oraz planów sprzedażowych zespołu – dbałość o standardy pracy, KPI.
  • Koordynacja działań z pozostałymi działami firmy (dział Customer Service, dział Marketingu).
  • Motywowanie, egzekwowanie pracowników, tworzenie planów rozwojowych, oceny roczne.
  • Dbałość o rozwój podległych pracowników – planowanie szkoleń i treningów
  • Monitorowanie działań konkurencji jak również śledzenie trendów rynkowych – analiza cenowa i produktowa

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku związanym z zarządzaniem sprzedażą w branży przemysłowej (mile widziane doświadczenie w branży elektroniki/automatyki/elektrotechniki).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na zarządzanie strukturą międzynarodową.
  • Wiedza z zakresu procesu sprzedaży i planowania biznesowego – umiejętność wdrożenia planu w życie.
  • Doświadczenie handlowe w środowisku technicznym (B2B)
  • Wiedza z zakresu polityki cenowej, strategii marketingowej oraz obsługi klienta.
  • Zdolności przywódcze oraz liderskie zapewniające ciągły wzrost podległych pracowników.
  • Wysoki poziom zaangażowania w wykonywane zajęcia, inicjowanie działań strategicznych, marketingowych i sprzedażowych jak również usprawnień biznesowych.
  • Mile widziana znajomość SAP.
  • Gotowość do pracy stacjonarnej.

Oferujemy:

  • Możliwość tworzenia strategii handlowej w dziale sprzedaży wewnętrznej.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i system premiowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon.
  • Medicover, karta sportowa.
  • Dodatkowe świadczenia urlopowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.