Manager Sprzedaży - inwestycje kolejowe

FONON Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

FONON Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie należy do grupy kapitałowej WASKO S.A., która zatrudnia ponad 1000 pracowników w całej Polsce.

Spółka FONON w konsorcjum z firmą Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o. jako generalny wykonawstwa realizuje projekt pn. "Budowa infrastruktury systemu ERTMS/GSM-R na liniach kolejowych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w ramach NPW ERTMS Część 1 zamówienia" na zlecenie PKP Polskich Linii Kolejowych.

GSM-R to system bezprzewodowej łączności cyfrowej dla kolei, jeden z dwóch kluczowych elementów Europejskiego Systemu Zarządzania Ruchem Kolejowym ERTMS. System GSM-R zapewnia komunikację głosową oraz transmisję danych na potrzeby eksploatacji i utrzymania infrastruktury kolejowej oraz zarządzania ruchem pociągów.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • realizacja celów handlowych i marketingowych w obszarze inwestycji kolejowych,
  • współpraca z projektantami, inwestorami oraz firmami wykonawczymi,
  • profesjonalne doradztwo techniczne na budowie,
  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych oraz rozwijanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami firmy,
  • przytotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych,
  • udział i reprezentacja  firmy w wydarzeniach branżowych,
  • ścisła współpraca wewnątrz firmy z osobami odpowiedzialnymi za proces projektowania i realizacji,
  • prowadzenie bazy danych o klientach, inwestorach i aktualnych inwestycjach oraz raportowanie działań sprzedażowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziany kierunek budownictwo-specjlaność koleje, drogi, budowa obiektów mostowych i geotechnika),
  • minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży/doradztwie, dotyczącym materiałów lub urządzeń technicznych w sektorze kolejowym,
  • znajomość branży inwestycji kolejowych będzie dodatkowym atutem,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne oraz zdolności handlowe,
  • dobra organizacja pracy i samodyscyplina,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • pracę w spółce należącej do GK WASKO realizującej projekty z obszaru informatyki i automatyki dla wielu branż,
  • dajemy możliwość pracy przy dużych projektach telekomunikacyjnych,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie złożone z części stałej oraz system premiowy powiązany z wynikami pracy,
  • interesującą pracę pełną wyzwań,
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku w firmie realizującej inwestycje kolejowe,
  • profesjonalne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.