Manager Sprzedaży- branża Stomatologiczna

Adecco Poland Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Analiza rynku usług stomatologicznych i poszukiwanie nowych możliwości współpracy z dystrybutorami w branży dental
  • Zarządzanie kanałami dystrybucji skoncentrowanych wokół usług stomatologicznych (planowanie i optymalizacja)
  • Nawiązywanie relacji oraz bezpośrednia współpraca z kluczowymi dystrybutorami i klientami w branży stomatologicznej i protetycznej
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Prognozowanie sprzedaży w podległym regionie
  • Udział we wdrażaniu innowacji w organizacjach usług stomatologicznych i laboratoriach stomatologicznych
  • Reprezentowanie firmy jako ambasador na targach i wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży (w dziedzinie stomatologii, w szczególności w protetyce, sprzedaży sprzętu lub oprogramowania CAD/CAM)
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych i zaangażowanie w prowadzone procesy
  • Biegła znajomość języka angielskiego - minimum C1
  • Kreatywność i łatwość w rozwiązywaniu problemów
  • Gotowość do podróżowania
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Zainteresowanie techniką, łatwość w wyjaśnianiu problematycznych kwestii
  • Doświadczenie w branżach pokrewnych (stomatologia, protetyka).

Oferujemy:

  • Stabilną i interesująca pracę w przyjaznym środowisku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wpływ na rozwój organizacji.
Oferta pracy stałej.

Numer referencyjny: DCM/07/2019/GDA
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.