Manager Spedycji Drogowej

Logart

Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

  • Uruchomienie nowego oddziału firmy
  •  Odpowiedzialność za jakość oferowanych usług spedycyjnych w transporcie drogowym, krajowym
  • Aktywne poszukiwanie nowych zleceń i firm przewozowych
  • Koordynowanie realizacji zleceń transportowych
  • Opracowanie i realizacja założeń budżetowych
  • Negocjowanie stawek i warunków realizacji zleceń
  • Budowanie i motywowanie zespołu w codziennej pracy

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora drogowego
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i zespołem ale rozpatrzymy również propozycje z potencjałem
  • Znajomość i zainteresowanie branżą TSL
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, determinacja w realizacji celów

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Premie, dodatki:
Premia uzależniona od wyników
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców