Manager Salonu Kosmetycznego

Gabinet Fototerapii

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Sieć salonów kosmetycznych poszukuje Managera do Gabinetu w Bielsku Biała

W zakres obowiązków na tym stanowisku wchodzić będzie m.in.: bieżąca obsługa klienta na najwyższym poziomie zgodnie ze standardami salonu, realizacja założonych budżetów, organizowanie i udział w lokalnych działaniach marketingowych, pozyskiwanie partnerów do współpracy, zarządzanie pracą zespołu Kosmetyczek, raportowanie wyników do przełożonego, organizowanie pracy salonu, dbanie o wizerunek oraz czystość w salonie.

Ze strony pracodawcy zapewniamy

1. Gruntowne szkolenie wstępne
2. Możliwość pracy w nowoczesnej firmie
3. Pracę w młodym, dynamicznym zespole
3. Wielokierunkowy rozwój oraz szkolenia
4. Możliwość realizacji własnych pomysłów
5. Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja od wyników
6. Narzędzia pracy: laptop

Wymagania

Od Kandydatek oczekujemy:

1. Wyższego wykształcenia, mile widziana znajomość branży kosmetycznej
2. Doświadczenia w pracy z klientami
3. Zaangażowania, sumienności i chęci rozwoju
4. Bardzo dobrej organizacji pracy
5. Komunikatywności oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
6. Obsługi pakietu MS Office
7. Mile widziana znajomość technik oraz doświadczenie w sprzedaży
8. Samodzielności, dużej inicjatywy i zaangażowania.
9. Entuzjazm i pozytywne nastawienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 600PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi