Manager Salonu Firmowego PartyDeco

PARTYDECO Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Od: PARTYDECO Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szczecin

W PartyDeco projektujemy i produkujemy wysokiej jakości dekoracje, które budują nastrój wydarzeń. Kreujemy trendy i prawdę mówiąc robimy furorę w Europie!

Zadania:

  • Efektywne zarządzanie zespołem handlowców,
  • Dbałość o najwyższe standardy obługi klienta zgodne z filozofią PartyDeco,
  • Umiejętność ustalania oraz kontrolowania celów krótko - i długoterminowych,
  • Dbałość o ekspozycję produktów i estetyczny wygląd salonu firmowego,
  • Misja budowania Concept Store'u.

Wymagania:

  • Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz w zarządzaniu personelem,
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność oraz dążenie do rozwoju,
  • Wysokie poczucie estetyki,
  • Otwartość na nowe wyzwania i wykazywanie własnej inicjatywy - "chcę i mogę",
  • Posiadanie zdolności przywódczych, entuzjazmu oraz wysokiego standardu obsługi klienta,
  • Doświadczenie w szkoleniu i rozwoju swoich pracowników,
  • Umiejętność motywowania zespołu oraz budowania pozytywnych relacji.

Osobie, która dołączy do zespołu, pracodawca gwarantuje:

Stabilność

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę,
  • przejrzyste zasady wynagrodzenia zależne od zakresu obowiązków,
  • osiąganych rezultatów i doświadczenia,
  • praca w salonie firmowym w godzinach od pon-pt 8-19:30, sobota 8:30-16:30;

Rozwój

  • praca w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • misja budowania Concept Store'u,
  • realna możliwość poszerzenia swoich kompetencji;

Fajny Zespół

  • niekorporacyjna, przyjazna atmosfera pracy,
  • budowanie pozytywnych relacji w zespole,
  • wydarzenia integracyjne;

Dodatkowe Benefity

  • zniżki na cały asortyment,
  • opieka medyczna Medicover,
  • program Multisport,
  • pakiet urodzinowy,
  • ubezpieczenie grupowe.

Jesli czujesz, ze ta praca jest dla Ciebie, to zapraszamy do przesyłania CV za pomocą opcji "Aplikuj". :)