Opis stanowiska pracy

Tworzymy z pasją wspaniałe miejsce zabaw dla dzieci oraz wypoczynku dla ich rodziców

Poszukujemy osoby na stanowisko

Managera Sali Zabaw dla Dzieci,

który wspólnie z nami pokieruje tym miejscem.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Całościowe zarządzanie jedna z najwięszych Sali Zabaw dla Dzieci (zespół 15 osobowy),
  • Koordynacje pracy animatorów oraz pozostałego personału,
  • Promocję działalności Sali Zabaw,
  • Organizację imprez urodzinowych oraz pozostałych event`ów,
  • Dbanie o wysoki poziomu satysfakcji klienta i wysoką jakość świadczonych usług,
  • Zarzadzanie stanami magazynowymi

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Kreatywność, samodzielość oraz zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy,
  • Radość z pracy z dziećmi,
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy we wszystkie dni tygodnia (Sala Zabaw jest czynna 7 dni w tygodniu),
  • Umiejętność pracy w zespole i koordynowania jego pracy,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość programów do edycji grafiki,
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi (mile widziane)
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (mile widziane).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy,
  • Rozwój zawodowy,
  • Pracę w twórczym środowisku, umożliwiającym stały rozwój oraz kontakt z interesującymi ludźmi,
  • Wyjatkowe miejsce pracy z bogatym zapleczem metodycznym,
  • Miła i przyjacielska atmosfera w pracy w młodym zespole,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.

Osoby zainteresowane prosze o przesłanie CV

Prezentacja firmy

Przejdź z nami na druga stronę lustra...

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca