Manager restauracji Warszawa (styczeń 2020)

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta z branży gastronomicznej poszukujemy kandydata do nowo otwieranego lokalu w Warszawie (Mokotów) zainteresowanego pracą jako:
MANAGER RESTAURACJI - styczeń 2020

Zakres obowiązków:
- współtworzenie standardów firmy
- kierowanie trzyosobowym zespołem
- obsługa klientów w oparciu o standardy firmy

Oferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- umowę o pracę
- możliwości rozwoju
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Wymagania

Doświadczenie w pracy w restauracji typu fast food
Motywacja, dyspozycyjność i chęć do pracy
Wysoka kultura osobista
Zaangażowanie i inicjatywa
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem mile widziane

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Obsługa klienta