Manager Restauracji Samoobsługowej

Adecco Poland Sp. z o.o.

Głogów, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Głogów

Główne zadania na stanowisku:
• Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem restauracji
• Wdrożenie i utrzymanie standardów jakości obsługi
• Wykonywanie zamówień na materiały i towary
• Budowanie i motywowanie zespołu, organizacja bieżącej rekrutacji
• Utrzymywanie kompletności dokumentacji kadrowej
• Współpraca z zespołem zarządzającym w zakresie bieżącego funkcjonowania
• Odpowiedzialność za stany magazynowe (poprawne przyjęcia i przechowywanie, zgodność z zamówieniami, zapewnienie płynności towarowej, współpraca z szefem kuchni, minimalizacja strat)

Wymagania wobec kandydatów:
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (restauracja sieciowa będzie dużym atutem)
• Dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne
• Dobra obsługa komputera oraz pakietu Ms Office

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
• Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia od obrotu
• Prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport
• Możliwość rozwoju zawodowego w postaci tworzenia nowego miejsca od podstaw
• Dużą samodzielność na stanowisku

Oferta dotyczy pracy STAŁEJ!!!
Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.
Śledź nasze aktualne oferty pracy na facebooku: Adecco-pracuj-w-Legnicy

Numer referencyjny: F&F/07/19/LEG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.