Manager Projektów

lookSfera

Warszawa, mazowieckie

lookSfera

Od: lookSfera
Miejsce pracy: Warszawa

lookSfera tworzy rzeczy niestandardowe, zaskakujące i piękne :)

To pracowania niebanalnych upominków firmowych, indywidualnie projektowanych ze szkła, metalu, tkaniny czy kartonu.

To miejsce, gdzie spotyka się nieograniczona wyobraźnia z rzeczywistością.

Obecnie do naszego Zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • kontakty z grafikami, podwykonawcami i Klientami
  • nadzór realizacji na wszystkich ich etapach
  • przygotowywanie składowych do ofert i kalkulacji
  • bieżące rozliczenia kosztowe i sprzedażowe

Oferujemy:

  • stanowisko o dużym zakresie samodzielności i decyzyjności
  • udział w kreatywnych i innowacyjnych projektach
  • przyjacielską i swobodną atmosferę pracy wśród profesjonalistów
  • niezbędne narzędzia pracy
  • elastyczne podejście do potrzeb pracownika
  • możliwość zdobycia doświadczenia w wielu obszarach działalności firmy

Wymagania:

  • inicjatywa własna, dobra organizacja pracy, opanowanie w stresujących sytuacjach
  • zaangażowanie i samodzielność
  • odpowiedzialność i dokładność
lookSfera