Manager Projektów

Warszawa, mazowieckie

lookSfera

Opis stanowiska pracy

lookSfera tworzy rzeczy niestandardowe, zaskakujące i piękne :)

To pracowania niebanalnych upominków firmowych, indywidualnie projektowanych ze szkła, metalu, tkaniny czy kartonu.

To miejsce, gdzie spotyka się nieograniczona wyobraźnia z rzeczywistością.

Obecnie do naszego Zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • kontakty z grafikami, podwykonawcami i Klientami
  • nadzór realizacji na wszystkich ich etapach
  • przygotowywanie składowych do ofert i kalkulacji
  • bieżące rozliczenia kosztowe i sprzedażowe

Oferujemy:

  • stanowisko o dużym zakresie samodzielności i decyzyjności
  • udział w kreatywnych i innowacyjnych projektach
  • przyjacielską i swobodną atmosferę pracy wśród profesjonalistów
  • niezbędne narzędzia pracy
  • elastyczne podejście do potrzeb pracownika
  • możliwość zdobycia doświadczenia w wielu obszarach działalności firmy

Wymagania

Wymagania:

  • inicjatywa własna, dobra organizacja pracy, opanowanie w stresujących sytuacjach
  • zaangażowanie i samodzielność
  • odpowiedzialność i dokładność

lookSfera powstała z pasji. Z pasji do tworzenia rzeczy niestandardowych, zaskakujących i... pięknych, z pasji do poszukiwań nowych i niebanalnych rozwiązań estetycznych. Niezależnie od tego, czy przedmiotem, nad którym pracujemy, jest kubek firmowy czy zwykła ulotka informacyjna.
Według nas nic nie daje przyzwolenia na bylejakość.
Sama estetyka bez solidnego wsparcia "technologicznego" to za mało. lookSfera to miejsce zetknięcia dwóch światów: artystów-projektantów i techników-doradców. To miejsce, gdzie spotyka się nieograniczona wyobraźnia z rzeczywistością. Wszystko po to, by zaproponować Państwu nietuzinkowy przedmiot reklamowy ze szkła, porcelany, tkaniny, papieru czy metalu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Kadra zarządzająca , Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Reklama / Komunikacja