Manager Produktu

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest producent rozwiązań z zakresu elektrotechniki i automatyki przemysłowej.

Manager ProduktuMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Planowanie i realizacja działań mających na celu zwiększenie sprzedaży podległej grupy produktów.
  • Analiza trendów rynkowych, sprzedaży i działań konkurencji.
  • Wsparcie działu sprzedaży w doborze właściwych rozwiązań.
  • Wsparcie techniczne podczas uruchomień(serwis oprogramowania).
  • Prowadzenie szkoleń technicznych, udział w seminariach oraz konferencjach.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży, doradztwie technicznym na rynku B2B.
  • Znajomość zagadnień prefabrykacji szaf oraz znajomość rynku elektrotechnicznego.
  • Angielski w stopniu dobrym w mowie i piśmie (wykorzystywany w codziennej pracy).
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze elektrotechniki, automatyki przemysłowej.
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość oprogramowania CAE typu E-plan będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Dodatkowy system premiowy.
  • Narzędzia pracy przydatne do pracy mobilnej - samochód służbowy, telefon, laptop.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Karta Multisport.
  • Możliwości awansu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.