IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Manager Produktu

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

IDES od 22 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Budownictwo i wykonawstwo poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Łódź/Warszawa

Zadania / obowiązki:

  • Wprowadzenie nowego produktu technicznego do asortymentu firmy we wszystkich oddziałach w Polsce.
  • Odpowiedzialność za znajomość sprzętu i jego odpowiednie użytkowanie przez wszystkie oddziały.
  • Przyjmowanie zgłoszeń z oddziałów dotyczących zapotrzebowania na wprowadzenie nowych maszyn.
  • Analiza gamy asortymentu i proponowanie działań usprawniających.
  • Identyfikowanie i definiowanie potrzeb Klientów.
  • Monitorowanie rynku pod kątem wprowadzonych produktów i konkurencji.
  • Wsparcie marketingowe w zakresie swojego asortymentu.
  • Określanie rocznego planu działania.
  • Tworzenie rocznego budżetu.
  • Kontakty z centralą w zakresie tożsamych działań i produktów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na tożsamym stanowisku min. 2 lata (szef produktu, szef rynku).
  • Doświadczenie w branży technicznej (preferowane elektronarzędzia) min. 3 lata.
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane handlowe lub marketingowe.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (kontakty z zagranicznym oddziałem).
  • Zarządzanie projektami i priorytetami.
  • Analityczność, proaktywność, zdyscyplinowanie, dobra organizacja pracy, zmysł handlowy.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie międzynarodowej.
  • Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów.
  • Samochód służbowy.
  • Prywatna opiekę medyczną.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.
  • Bogaty pakiet szkoleń i możliwość rozwoju.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.