IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Manager Produktu Technicznego

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • Nadzór nad strategicznym projektem w firmie polegającym na wprowadzeniu nowych produktów do asortymentu firmy we wszystkich oddziałach w Polsce
  • Zbudowanie strategii sprzedaży dostępnych w ofercie firmy elektronarzędzi
  • Opracowanie formy i planu szkoleniowego dotyczącego znajomości sprzętu dla wszystkich oddziałów
  • Przyjmowanie zgłoszeń z oddziałów dotyczących zapotrzebowania na wprowadzenie nowych elektronarzędzi
  • Analiza gamy asortymentu i proponowanie działań usprawniających
  • Identyfikowanie i definiowanie potrzeb Klientów
  • Monitorowanie rynku pod kątem wprowadzonych produktów i konkurencji
  • Wsparcie marketingowe w zakresie swojego asortymentu
  • Określanie rocznego planu działania
  • Tworzenie rocznego budżetu
  • Kontakty z centralą w zakresie tożsamych działań i produktów

Frima oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • Gruntowny proces onboardingu oraz wsparcie pracowników
  • Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów
  • Samochód służbowy
  • Prywatna opiekę medyczną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Bogaty pakiet szkoleń i możliwość rozwoju

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na tożsamym stanowisku min. 2 lata
  • Doświadczenie w branży technicznej - warunek niezbędny, preferowane elektronarzędzia
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego (kontakty z zagranicznym oddziałem firmy)
  • Doświadczenie w prowadzeniu strategicznych projektów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz interpersonalne, dociekliwość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.