Manager produktu - Pakiety akumulatorowe

MPL Energy Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Manager produktu - Pakiety akumulatorowe, to osoba zajmująca się zarządzaniem i oferowaniem produktu wytwarzanego w zakładzie produkcyjnym grupy MPL w Gliwicach. W ramach swoich działań będzie poszukiwać nowych aplikacji oraz klientów, oraz dopasowywać rozwiązanie do ich potrzeb. Do obowiązków będzie należało obok rozpoznania rynku i odbiorców, oferowanie produktów i uzgodnienia z zakładem produkcyjnym w zakresie wymogów technicznych i terminów realizacji.

Wymagania

Od kandydatów oczekuje się znajomości branży źródeł zasilania w tym głównie pakietów akumulatorowych opartych o ogniwa LI-ION i LIFEPO, wiedzy z zakresu elektroniki. Oczekiwane są również umiejętność poruszania się na rynku, wyszukiwania aplikacji i odbiorców, zdolności handlowe i interpersonalne. Zaangażowanie, orientacja na sukces i upartość w dążeniu do celu będą dodatkowymi atutami.

Prezentacja firmy

Działalność w obszarze odnawialnych źródeł energii, systemów magazynowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Energetyka