MANAGER OPERACYJNY w firmie medycznej

Rex Medica

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  •  prowadzenie bieżących oraz długofalowych działań ukierunkowanych na wzrost sprzedaży usług medycznych
  •  nawiązywanie nowych kontaktów oraz bieżąca współpraca z lekarzami, placówkami medycznymi, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz NFZ
  •  negocjowanie i zawieranie umów z klientami instytucjonalnymi oraz dostawcami
  •  planowanie pracy oraz bieżące kierowanie zespołem pracowniczym
  •  rekrutacja średniego i wyższego personelu medycznego oraz pracowników rejestracji medycznej
  •  dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług oraz wysoki standard obsługi pacjentów
  •  bieżąca współpraca z serwisem producentów sprzętu i serwisem IT w zakresie nadzoru technicznego nad urządzeniami medycznymi i technicznymi oraz oprogramowaniem
  •  prowadzenie działań promocyjno-marketingowych, w tym reklamy w internecie (serwisy internetowe, media społecznościowe)

Wymagania

  •  wykształcenie wyższe
  •  minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku menedżerskim w branży usług medycznych (preferowana diagnostyka obrazowa)
  •  znajomość środowiska medycznego oraz przepisów i procedur NFZ
  •  doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowniczym
  •  dobra znajomość języka angielskiego
  •  bardzo dobra znajomość szeroko pojętych zagadnień informatycznych i technicznych oraz zagadnień związanych z promocją w internecie
  •  doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz konsekwencja w działaniu
  •  wysokie zdolności organizacyjne, komunikacyjne i analityczne oraz zorientowanie na wynik
  •  prawo jazdy kat. B
  •  samochód

Prezentacja firmy

Rex Medica to firma specjalizująca się w diagnostyce obrazowej (rezonans... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Top management