Manager Marketingu eCommerce

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta - firmy handlowej, która jest jednym z liderów na rynku w obszarze e-commerce i posiada szeroki asortyment z obszaru lektów, suplementów diety, dermokosmetyków, kosmetyków i pokrewnych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager Marketingu eCommerceMiejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • kreowanie strategii i bieżącej komunikacji marketingowej w eCommerce
  • zarządzanie podległym zespołem
  • nadzór nad terminowością i spójnością realizacji akcji marketingowych grupy
  • współpraca z agencjami kreatywnymi, badawczymi i partnerami zewnętrznymi w obszarze aktywności marketingowych.
  • działalność operacyjna związana z produkcją narzędzi marketingowych
  • analiza trendów w digital marketingu
  • dbałość o pozytywny wizerunek w komunikacji z klientem
  • koordynacja aktywności marketingowych online
Wymagania:
  • wykształcenie  wyższe
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i działaniami Marketingu eCommerce
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość marketingu internetowego oraz stosowanych narzędzi
  • wspierających ( także metod pomiaru efektywności kampanii)
  • znajomość obszaru digital marketingu
  • znajomość narzędzi analityki działań internetowych( m.in.Google Analytics).
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • kreatywność
  • sumienność i bardzo dobra organizacji pracy

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, powierzonych obowiązków i osiąganych wyników
  • możliwość samodzielnego realizowania zadań
  • narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku
  • różnorodność – ciekawych współpracowników, doświadczoną kadrę menadżerską i dyrektorską
  • logikę i pozytywne emocje
  • ulubione miejsce pracy
  • atmosferę wsparcia i życzliwość
  • wysokie standardy etyczne
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.