SimplyWork Poland Sp. z o.o.

Manager Lokalu

Od: SimplyWork Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Hiszpania

SimplyWork Poland Sp. z o.o. jest agencją HR oraz agencją pracy tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 15783.

Świadczymy usługi rekrutacyjne w sektorze automotive, IT oraz w sektorach prac zagranicznych.

Dzisiaj dla naszego Klienta, właściciela sieci lokali gastronomicznych w Polsce i zagranicą poszukujemy osoby na stanowisko Managera Lokalu w Bukareszcie (Rumunia).

Manager Lokalu Gastronomicznego

Miejsce pracy: Monachium, Madryt lub Bukareszt

Nr ref: 22/37/2017

Opis stanowiska:

  • zarządzanie personelem
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • wdrażanie nowych Pracowników
  • dbanie o wizerunek firmy i lokalu
  • motywowanie pracowników
  • wdrażanie i ocena norm dotyczących wydajności pracy

Oczekujemy:

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • gotowości do wyjazdu zagranicę po przebyciu szkolenia w Polsce (różne miasta)
  • motywacji i zaangażowania w powierzone obowiązki
  • determinacji w realizacji wyznaczonych celów
  • orientacji na klienta oraz umiejętność kształtowania jego oczekiwań

Oferujemy:

  • programy szkoleniowe pokrywane przez Firmę
  • kontrakt na min. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
  • ubezpieczenie na czas wykonywania kontraktu
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • pokrycie kosztów przelotów
  • zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym
  • pracę przez 5 dni w tygodniu
  • opiekę prawna
  • wsparcie naszych opiekunów przez okres trwania kontraktu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • po pół roku 5 tys. euro premii
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz regularne szkolenia dotyczące zarządzania personelem

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz na stronie.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.